Day Leclaire – Son Aday

EŞ ARANIYOR ! Çiftçi bir kadın acilen bir erkek arıyor! Başvuracakların aşağıdaki özelliklere sahip olması gerekmektedir: 25-45 yaşları arasında olmak ve kalıcı bir ilişki istemek. Nazik ve yumuşak karakterli olmak tercih sebebidir. Çiftçilik tecrübesine sahip olmak. At binmek, işçilere adil davranmak, sürü gütmek v.s…. Ve inatcı bir bankeri memnun edecek konularda bilgi birikimine sahip olmak. 26 yaşındayım . Size konforlu bir yuva, üç öğün yemek ve Texas Hill Country’nin en güzel manzarasını vaad ediyorum (Daha şahsi detaylar görüşme sırasında verilecektir.) İlgilenenlerin özgeçmiş ve referanslarını, bir tanıtım mektubuyla birlikte ‘Bayan Peygamber Çiçeği’ P.K. 42 Crossroads, Texas adresine göndermeleri rica olunur. Hunter Pryde, gazete ilanını eline alarak tekrar okudu. Ağzının kenarında acımasız bir gülümseme belirmişti. Demek Leah acilen bir koca arıyordu. Ne kadar ilginç….


“Bu gerçek bir evlilik olacak değil mi?” diye sözünü kesti aday. “Yani, gerçek bir evlilik olmayacaksa kabul etmem.” Leah, Titus T Culpeppe’in öz geçmişinden başını kaldırarak adamı soğuk bakışlarla süzdü. “Evlilikten doğacak haklarınızdan söz ediyor olabilir misiniz acaba, Mr. Culpepper?” “Eğer bu, aynı yatağı paylaşmamız anlamına geliyorsa, tam olarak bundan söz ediyorum Ms. Hampton. Mavi gözlü sarışınlara bayılırım.” Leah geriledi. Duyduğu hoşnutsuzluğu saklamaya çalışıyordu.”Ben… İltifat ediyorsunuz ama…” “Bir, iki tatlı söz hoşuna gidiyor değil mi?” diye sırıttı. “İstediğimi aldığım sürece benim için sakıncası yok. Çünkü bence eğer aynı yatağı paylaşmayacaksak evlenmenin hiçbir anlamı yok.” “Bu konuyu tartışmak için henüz çok erken olduğunu düşünüyorum,”demekle yetindi Leah. Özellikle de, platonik birilişkiye razı olacak iyi bir koca arıyorken. “Öz geçmişinize gelince, Mr.

Colpepper…” “Arkadaşlar bana Titus T. Der. Evleneceksek. Bana daha samimi davranmaya alışsan iyi olur.” Göz kırptı. “Anlıyorum.”Leah önünde duran kağıtlara baktı. Bu görüşme hiçte umduğu gibi gitmiyordu. Ne yazık ki, Titus’tan görüşeceği son kişi olan H.P. Smith hariç bütün adayları elemişti. Mr. Culpepper’e bir şans daha vermekten başka seçeneği yoktu. “Burada kapsamlı bir çiftçilik geçmişiniz olduğu yazıyor.” “Küçük bir tarım çiftliği idare etmiştim.

Kovayı ineğin neresine koyacağımı bildikten sonra fark etmez.” Leah şaşkınlıkla bakakaldı. “Aslına bakarsanız, fark eder.” “Bence fark etmez. İlanda aynı zamanda bir iş adamı arandığı yazıyor. Neden?

.

PDF Kitap İndir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 Yorum

Yorum Ekle
  1. Bu kitabın beni bu kadar etkisinde bırakabilecegini tahmin etmemistim. Okadar begendim ki

  2. Muhteşem kitap 2 günde bitirdim kendine ve karşındaki insana ön yargılı davranmamaktır güven ön plana çıkıyor